WARSZTATY CONSTRUCTION AND ENGINEERING

29 listopada 2019 w warszawskiej siedzibie Oracle odbędą się warsztaty poświęcone najnowocześniejszym metodom zarządzania projektami, procesami oraz BIM. Wydarzenie zorganizowane jest we współpracy DAT Computer Concepts i Oracle.

ora_dat2

DAT Computer Concepts i Oracle łączy wieloletnia współpraca w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych. Zaowocowała ona stworzeniem wydarzenia, podczas którego przedstawiciele obu firm podzielą się wiedzą i zaprezentują możliwości skuteczniejszego zarządzania projektami i procesami dzięki rozwiązaniom IT. Nowoczesne platformy oparte o model chmurowy, wpływające na usprawnienie przebiegu prac i sprawniejszą koordynację, cieszą się dużym zainteresowaniem i stają nieodłącznym elementem nadzoru inwestycji.

Prelegentami podczas wydarzenia będą praktycy z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami: Tekin Guvercin – Prezes DAT Computer Concepts, Iwona Bogucka – Dyrektor Zarządzający DAT CC, Renate Kremer – Senior Account Executive Oracle Construction and Engineering Global Business Unit. Jakub Kulig – Kierownik zespołu do spraw wdrożenia BIM w WARBUD,  przedstawi case study wykorzystania wspólnej platformy danych w projekcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

– Wspólnie zorganizowane wydarzenie branżowe to doskonała okazja do omówienia, w jaki sposób widzimy przyszłość sektora. Nad czym powinniśmy pracować jako dostawcy rozwiązań i usług oraz jakie aktualnie oczekiwania mają klienci korzystający z naszych rozwiązań. Przygotowaliśmy case study projektów z całego świata, które pokażą uczestnikom, jak dużą rolę pełni sprawne zarządzanie projektem przy  skutecznym wykorzystywaniu najnowocześniejszej technologii oraz narzędzi IT – mówi Tekin Guvercin, Prezes DAT CC.    

Spotkanie skierowane jest do osób poszukujących najnowszych wiadomości z zakresu efektywnego zarządzania projektami, portfelami projektów oraz procesami, w szczególności do menadżerów i generalnych wykonawców projektów. Warsztaty to przede wszystkim doskonała okazja do zapoznania się z funkcjonalnościami oferowanymi przez rozwiązania takie jak Oracle Primavera i Oracle Aconex. Jest to również szansa na nawiązanie profesjonalnych relacji biznesowych i wymianę doświadczeń z ekspertami branży między innymi: produkcyjnej, budowlanej, infrastrukturalnej, naftowo – gazowniczej oraz energetycznej.

 

Data i godzina: 29 listopada 2019, 10:00-13:00

Adres: Oracle Polska, 6 piętro, ul. Przyokopowa 31, Warszawa

 

Agenda:

9.30 – 10.00 “Powitalna kawa” wraz z rejestracją

10 .00 – 10.15 Przedstawienie Oracle – Renate Kremer, Senior Account Executive Oracle Construction and Engineering Global Business Unite

10.15 – 10.30 Profesjonalne Zarządzanie Projektami z DAT CC – Iwona Bogucka, Dyrektor Zarządzający DAT CC

10.30 – 11.00 Global Project Management Challenges & Digitalization Delivery – Tekin Guvercin, Prezes DAT CC

11.00 – 11.30 Zarządzanie Portfelem Projektów z Oracle Primavera – Dariusz Morawski, Dyrektor Projektów DAT CC

11.30 – 12.00 Przerwa z poczęstunkiem

12.00 – 12.40 Case Study wykorzystania CDE w BIM projekcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej – Jakub Kulig, Kierownik zespołu do spraw wdrożenia BIM, WARBUD S.A.

12.40 – 13.00 Networking z poczęstunkiem

 

W związku z ograniczoną liczbą miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Email (wymagane)


Contact Us

Send us a massage

Not readable? Change text. captcha txt