WARSZTATY CONSTRUCTION AND ENGINEERING

20 marca 2020 w krakowskiej siedzibie Oracle odbędą się warsztaty poświęcone najnowocześniejszym metodom zarządzania projektami, procesami oraz BIM. Wydarzenie zorganizowane jest we współpracy DAT Computer Concepts i Oracle.

ora_dat2

DAT Computer Concepts i Oracle łączy wieloletnia współpraca w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych. Zaowocowała ona stworzeniem serii dedykowanych Warsztatów Construction and Engineering, podczas których przedstawiciele obu firm dzielą się wiedzą i prezentują możliwości skuteczniejszego zarządzania projektami i procesami dzięki wykorzystaniu rozwiązań IT. Warsztat, który został zorganizowany w Warszawie w listopadzie 2019 roku uzyskał niezwykle pozytywny feedback oraz bardzo pochlebne opinie naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że jego kontynuacja w Krakowie będzie równie entuzjastycznie przyjęta.
Prelegentami warsztatów jest międzynarodowy zespół praktyków z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Gościem Specjalnym wydarzenia jest firma Warbud.

– Wspólnie zorganizowane wydarzenie branżowe to doskonała okazja do omówienia, w jaki sposób widzimy przyszłość sektora. Nad czym powinniśmy pracować jako dostawcy rozwiązań i usług oraz jakie aktualnie oczekiwania mają klienci korzystający z naszych rozwiązań. Przygotowaliśmy case study projektów z całego świata, które pokażą uczestnikom, jak dużą rolę pełni sprawne zarządzanie projektem przy  skutecznym wykorzystywaniu najnowocześniejszej technologii oraz narzędzi IT – mówi Tekin Guvercin, Prezes DAT CC.    

Spotkanie skierowane jest do osób poszukujących najnowszych wiadomości z zakresu efektywnego zarządzania projektami, portfelami projektów oraz procesami, w szczególności do kadry zarządzającej i generalnych wykonawców projektów. Warsztaty to przede wszystkim doskonała okazja do zapoznania się z funkcjonalnościami oferowanymi przez rozwiązania takie jak Oracle Primavera, Oracle Cloud i Oracle Aconex. Jest to również szansa na nawiązanie profesjonalnych relacji biznesowych i wymianę doświadczeń z ekspertami branży między innymi: produkcyjnej, budowlanej, infrastrukturalnej, naftowo – gazowniczej oraz energetycznej jaki i przedsiębiorstw przemysłu wydobywczego.

 

Data i godzina: 20 marca 2020, godz. 10:00-13:00

Adres: Oracle Polska, Al. Bora Komorowskiego 25B,  Kraków

 

Agenda:

9.30 – 10.00 “Powitalna kawa” wraz z rejestracją
10 .00 – 10.10 Przedstawienie Oracle Construction Engineering – Renate Kremer, Senior Account Executive Oracle Construction and Engineering Global Business Unit
10.10 – 10 40 Oracle overview around innovation, strategies and best practices in todays digital age. High level view on the power of Oracle Primavera Cloud to provide an easy-to-use, rapidly deployed and fast-time-to-value platform. – Jürgen Schachner, Sales Director Oracle Construction and Engineering Global Business Unit
10.40 – 11 00 Profesjonalne Zarządzanie Projektami z DAT CC przy szczególnym wykorzystaniu Oracle Primavera – Iwona Bogucka, Dyrektor Zarządzający DAT CC
11.00 – 11.30 Global Project Management Challenges & Digitalization Delivery – Tekin Guvercin, Prezes DAT CC
11.30 – 12.00 Networking z poczęstunkiem
12.00 – 12.40 Case Study wykorzystania CDE w BIM projekcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej – Jakub Kulig, Kierownik zespołu do spraw wdrożenia BIM, WARBUD S.A.
12.40 – 13.00 Networking z poczęstunkiem

 

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA WARSZTATY CONSTRUCTION AND ENGINEERING W KRAKOWIE ODBĘDĄ SIĘ W INNYM NIŻ PLANOWANY TERMINIE, O KTÓRYM POINFORMUJEMY Z WYPRZEDZENIEM. SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA ZMIANY.

Contact Us

Send us a massage

Not readable? Change text. captcha txt