The power behind successful projects

Oprogramowanie planistyczne zaprojektowane dla branży konstrukcyjno-budowlanej

Czym jest Powerproject?

Powerproject został zaprojektowany, aby wspierać pracę planistów budowlanych i ewoluowała latami w oparciu o informacje zwrotne od użytkowników, aby sprostać wymaganiom branży.

Łatwe w obsłudze, a zarazem bardzo kompleksowe narzędzie, to wybór tysięcy specjalistów z całego świata.

Powerproject pomaga tworzyć świat

Powerproject wspiera takie projekty jak:

Najwyższy europejski budynek – The Shard,
Gmach Parlamentu w Berlinie – The Reichstag,
Lotnisko Międzynarodowe w Durban,
Trzeci Most Bosforski w Turcji czy
II Linia Metra w Warszawie.

Coś, co już znasz

Intuicyjność

Oprogramowanie gotowe do pracy

Dzięki predefiniowanym szablonom projektów możesz zacząć pracę w mgnieniu oka, oszczędzając swój cenny czas i automatyzując rutynowe czynności.

Widok skrojony specjalnie do twoich potrzeb

Podnieś efektywność jeszcze bardziej – wyświetlaj to, czego potrzebujesz. Stwórz swój interfejs, aby zredukować jeszcze bardziej ryzyko błędu i ułatwić codzienne czynności.

Nadawaj uprawnienia do wyświetlania konkretnych obszarów i elementów projektu, aby każdy członek zespołu mógł skupić się na swoich zadaniach i obowiązkach. Zarządzaj dostępem – chroń poufne dane.

'Co, jeśli' - czyli Undo i Redo bez limitów

Testuj scenariusze „Co, jeśli” (what-if) – znajdź najbardziej optymalną alternatywę – korzystaj z undo i redo bez żadnych ograniczeń, nawet po zapisaniu pliku.

Intuicyjny interfejs

Rysuj i przenoś zadania jednym ruchem

Jedno kliknięcie wystarczy by stworzyć zadanie. Narysowałeś je w złym miejscu? Nie szkodzi. Przeciągnij i upuść tam, gdzie powinno się znajdować.

Interfejs, z którym pracujesz na co dzień

Znajdź i dodawaj potrzebne funkcje w menu dzięki układowi typu Ribbon Bar (Wstążka), znanego z pakietu Microsoft Office.

Klik do kolejnego zadania

Pracujesz z skomplikowanymi harmonogramami, gdzie ciężko się połapać w relacjach między zadaniami?

Jeden przycisk przeniesie Cię do kolejnego zadania, by ułatwić Ci pracę.

Mniej znaczy więcej

Oszczędzaj miejsce na wykresie Gantta i… monitorze – grupuj powtarzalne zadania w jednym wierszu. Wyświetlisz więcej zadań jednocześnie zachowując porządek.

Przejrzystość

Filtrowanie podwykonawców

Kiedy projekt jest skomplikowany, ma wielu zaangażowanych podwykonawców, a we wszystkim łatwo jest się pogubić, możesz rozbić projekt na mniejsze części, filtrując informacje o podwykonawcach.

Kalendarze dopasowane do Twojej firmy

W Twoim zespole pracują osoby, których kalendarze robocze różnią się pod względem dni wolnych czy świąt w stosunku do zagranicznych kontraktów? Przypisz do zadań i zasobów odpowiednie rodzaje kalendarzy lub nawet stwórz własne i pozwól Powerproject obliczyć za Ciebie potrzebny czas czy faktyczne daty.

Płynna perspektywa

Długość projektu czy aktualnie wymagany stopień szczegółowości determinują perspektywę. W ciągu chwili możesz zmienić skalę czasu całego projektu.

Klarowny podgląd

Łącz zadania i organizuj je w podsumowania – klarowny plan i przejrzysty podgląd dadzą Ci pełen obraz Twojego projektu, czyli maksimum informacji w minimum czasu.

Daty aktualne

Wprowadzaj do projektu aktualne daty, nie tylko procent wykonania. Miej podgląd na to jak poszczególne zdarzenie wpływa na cały projekt.

Gantt Chart przyjazny dla oka

Stwórz swoją bibliotekę kodów, aby przypisywać do zadań informacje o zasobach, materiałach, kosztach, ryzyku itd. Dzięki opcjom drag&drop, wyszukiwania i filtrowania łatwo i szybko dołączysz do zadań niezbędne informacje.

Wizualizuj

Dodawaj zdjęcia i obrazki do wykresu Gantta. Jeden obraz powie więcej, niż tysiąc słów.

Profesjonalna

Ścieżka krytyczna

Metoda łańcucha krytycznego pozwoli Ci skupić się na najważniejszych, kluczowych dla powodzenia projektu, zadaniach. A jeżeli coś ma pójść nie tak, możesz temu zapobiec jeszcze przed wystąpieniem.

Selektywne raporty od ręki

Twórz raporty od ręki, zawierające dokładnie te elementy i dane, które są potrzebne Tobie, Twoim klientom lub podwykonawcom. Korzystaj z gotowych szablonów lub twórz własne z intuicyjnym kreatorem.

Kontroluj sytuację – porównuj plany

Porównuj aktualny postęp z planem, aby mieć pewność, że wszystko idzie zgodnie z założeniami. Jeżeli coś się nie zgadza, sprawdź co poszło nie tak i ustal jakie czynności naprawcze muszą zostać podjęte, aby doprowadzić projekt na czas i w budżecie.

Team work dla wszystkich. Poziom Enterprise.

Nie musisz już wymieniać się plikiem projektu. Możesz pracować wraz ze swoim zespołem na jednym projekcie w czasie rzeczywistym, czyli łatwiej, szybciej skuteczniej.

Koszty pod kontrolą.

Cashflow management sprawi, że już żadne koszty i przychody nie umkną Twojej uwadze, a kondycja finansowa projektu lub nawet całej organizacji pozostanie pod pełną kontrolą.

Co więcej? Dzięki zaawansowanym histogramom będziesz mógł sprawdzać prognozy finansowe.

Wydruki na zawołanie

Klient chce otrzymać wydruk planu? A może zbliża się przetarg?

Generuj wydruki planów, które uwzględnią te informacje, które są aktualnie wymagane jak np. Ścieżka krytyczna czy zarchiwizowane notatki, nie zapomnij dodać również logo swojej organizacji, …i raport gotowy.

System otwarty na inne

Powerproject świetnie współgra z Primavera, MS Project czy Excel, tak abyś mógł współpracować ze wszystkimi stronami projektu importując lub eksportując dane.

Partner chce zobaczyć projekt, ale nie ma oprogramowania?
Project Viewer otworzy i wydrukuje harmonogram. Nawet ten z MS Project czy Oracle Primavera. Bezpłatnie.

Takiego modelowania zasobów jeszcze nie było

Wprowadź dane odnośnie zasobów i przeliczaj wymiennie: produktywność, czas trwania pracy, ilość pracy do wykonania i/lub wykonanej, koszty w przeliczeniu na jednostkę, tempo pracy czy przeciążenia zasobów.

Dowody rzeczowe

Zabezpiecz się w na wypadek roszczeń – rób zdjęcia i notatki, które będziesz mógł dołączyć do poszczególnych zadań lub faz realizacji. Archiwizuj zdjęcia, miej dostęp do własnej fotorelacji.

Dla nikogo nie zabraknie

Dzięki elastycznemu licencjonowaniu, każdy będzie mógł pracować na sukces projektu. Licencje współdzielone pozwolą na osiągnięcie optimum między wydajnością a kosztami.

Co mówią użytkownicy o Powerproject?

Project Management w mobilnym wydaniu

Mobilna i… jeszcze bardziej mobilna

Site Progress Mobile – Teraz możesz aktualizować postęp prac prosto z placu budowy, niezależnie czy to postęp prac Twojego zespołu, czy podwykonawcy. Bez kabli, dostępu do prądu czy nieporęcznego sprzętu – a przy pomocy smartphone lub tabletu. Nawet bez sieci komórkowej i Wi-Fi – progres zsynchronizuje się automatycznie przy najbliższej okazji. Po prostu działasz. Swobodnie.

To jeszcze nie wszystko

Powerproject Web Access – miej dostęp do swoich projektów z każdego miejsca na świecie. Jedyne, czego potrzebujesz to internet i przeglądarka.

O wymiar dalej

Realizuj w 4 wymiarach, czyli 4D BIM

Era BIM rozpoczęła się już na dobre.
Z Powerproject zaczniesz planować jeszcze lepiej. Moduł BIM otwiera drzwi do kolejnego wymiaru realizacji, gdzie wszystko tworzy spójną całość.

a do tego...

Harmonogramowanie połączone z trójwymiarową wizualizacją ułatwi Ci skuteczne egzekwowanie projektu, a raporty postępu, od teraz, możesz dostarczać w formie filmów 3D.

Umów się na prezentację

Contact Us

Send us a massage

Not readable? Change text. captcha txt