O Nas

 

dat

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

DAT CC specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zarządzania projektami. Posiadamy szeroki wachlarz systemów informatycznych wspierających zarządzanie projektami i portfelami projektów niezależnie od profilu i rozmiaru organizacji. Dystrybuujemy najbardziej uznane i cenione na świecie systemy, będące w wielu branżach standardem a także tworzymy rozwiązania autorskie na podstawie specyficznych wymagań i potrzeb konkretnego Klienta. Rekomendowanym systemom może towarzyszyć szereg kompleksowych usług konsultingowych mających na celu zapewnienie pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy – począwszy od analizy wymagań przez wybór i rekomendację oprogramowania, po wdrożenie, szkolenie kadry, i późniejsze utrzymanie systemu. Nasze wdrożenia opieramy o szczegółową wiedzę na temat funkcjonowania konkretnych branż oraz organizacji, a nasi trenerzy posiadają duże doświadczenie z każdej z kluczowych obszarów zarządzania projektami: planowanie, zarządzanie kosztami, ryzykiem, zasobami i dokumentacją.

„Niezmiennie od prawie piętnastu lat podążamy za światowymi trendami w obszarze zarządzania projektami – z sukcesem wpływamy na rozwój nie tylko polskiej rzeczywistości projektowej.” – Prezes DAT Computer Concepts – Tekin Guvercin.

Nasz sukces zawdzięczamy profesjonalizmowi, rzetelności i ciągłemu dążeniu do podnoszenia standardów naszego zespołu, w którym posiadamy zarówno specjalistów z dużym doświadczeniem jak i młode, ambitne osoby, które mają szansę na rozwijanie swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku. Wierzymy, że to nasz zgrany zespół jest kluczem do sukcesu całej firmy. Jego twórcze, nieszablonowe podejście, entuzjazm i koncentracja na potrzebach każdego z klientów składają się, na jakość naszych usług. W DAT CC cenimy długotrwałe relacje z klientami, ponieważ uważamy, że tylko bliska współpraca i partnerskie podejście są gwarancją osiągnięcia wytyczonych celów. Wspólnie pracujemy nad rozwojem, zwiększeniem konkurencyjności i coraz lepszymi wynikami naszych klientów. Jako firma specjalizująca się w dziedzinie zarządzania projektami używamy całej naszej wiedzy i doświadczenia by poprzez wprowadzenie lub udoskonalenie systemów zarządzania projektami, we współpracujących z nami organizacjach, przyczynić się do umocnienia ich pozycji na rynku. Obniżenie kosztów, poprawa, jakości wykonania, optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów i skrócenie czasu ukończenia prowadzonych projektów – wszystkie te efekty skutecznego zarządzania projektami to dla stosujących je organizacji wymierne korzyści biznesowe.

0 lat
w biznesie
0
Branż, dla których pracowaliśmy
1000
Projektów zarządzanych przy pomocy naszych rozwiązań
0
Przeszkolonych osób

Zaufali nam

Nasze referencje

Chcesz z nami pracować?

Contact Us

Send us a massage

Not readable? Change text. captcha txt